VAILLANT aroTHERM split VWL 75/6 230V s jednotkou uniTOWER plus

580/7-5
39 hodnocení
 • Cena je včetně DPH, montáže a napojení na topný systém
 • plynulá modulace výkonu (řízení frekvenčním měničem)
 • obsahuje ekvitermní regulaci multiMATIC 700 s čidlem vlhkosti
 • integrované elektronicky řízené oběhové čerpadlo
 • elektronicky řízený expanzní ventil pro ještě větší účinnost
 • funkce topení, příprava teplé vody, chlazení

289 221 Kč
Kategorie: Malé domy 3-10kW

Zvolte variantu

 • Vaillant - Výkon / P Design: 7,5 kW / 7,13 kW
  • Kód: 580/7-5 |
  • Na dotaz
  289 221 Kč
     
 

 Čerpadlo se skládá z venkovní jednotky umístěné v blízkosti vytápěného objektu. Venkovní jednotka je napojena na otopný systém a na zásobník TUV o objemu 188 litrů v kompaktní jednotce UniTower (forma lednice). Uvnitř objektu je také umístěno komfortní ovládání tepelného čerpadla.

 

Ideální pro novostavby i starší domy
Tepelná čerpadla aroTHERM jsou perfektní pro použití v nových budovách, protože pracují zvláště účinně s nízkými průtokovými teplotami v kombinaci podlahovým topením. Ale tepelná čerpadla jsou také alternativou u stávajících budov.

Umí ohřívat, umí chladit, pomohou vám šetřit
Aktivní chlazení je již integrováno do všech modelů aroTHERM split.

Kompaktní provedení
Využijte pokročilou technologii k úspoře drahých čtverečních metrů v instalační místnosti: hydraulická jednotka uniTOWER snadno pokryje potřeby teplé vody čtyřčlenné rodiny.

Praktické řízení aplikací
K vašemu systému vytápění se můžete dostat kdekoli na světě, pomocí volitelné aplikace multiMATIC (s modulem VR 920). Ťuknutím prstu na váš chytrý telefon nebo tablet můžete nastavit teplotu, nastavit časovací programy, dostat se ke speciálním funkcím nebo jednoduše zkontrolovat, zda je doma vše v pořádku. Díky přehlednému menu je použití aplikace hračka.

Prodloužená záruka

Naši zákazníci si mohou pro tento produkt dokoupit prodlouženou záruku. Můžete využít 5-letou záruku (vč. zákonné dvouleté) na díly tepelného čerpadla za poplatek 5 000,- Kč bez DPH a nebo můžete pro tento produkt využít 10-leté záruky (vč. zákonné dvouleté) na kompresor za poplatek 10 000,- Kč bez DPH.Katalog ke stažení.

Značka Vaillant vznikla v roce 1874 v německém Remscheidu a za dobu svého působení zásadně ovlivňovala trh s topnou technikou. Značka Vaillant nabízela vždy to nejlepší v oblasti plynových kotlů a příslušenství. V posledních letech se Vaillant také začal soustředit na vývoj a výrobu kvalitních tepelných čerpadel.

Vaillant parametry